-3%

Надувний ігровий центр басейн з гіркою 297х193 см Intex 57453
2 502 ₴
2 434 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57453
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний ігровий центр для дітей від 2 років, який по суті складається із двох окремих басейнів, гірки та надувних іграшок.
Матеріал -вініл.
Розмір 297 х 193 см. Висота 135 см.
Клапан для зливу води.
Можливість підключення садового шлангу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 297 мм |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 434 ₴





