-3%

Надувний ігровий центр басейн з гіркою 218 х 168 см Intex 57162
2 223 ₴
2 165 ₴
- В наявності
- Код: 57162
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний ігровий центр для дітей від двох років.
Можливість підключення садового шлангу.
Розміри 218х168 см. Висота 99 см.
У комплекті дві надувні рибки та надувна вудка.
Клапан для зливу води. Матеріал-вініл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Довжина | 2180 мм |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1680 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 13 мм |
| Довжина упаковки | 41 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 165 ₴





