
Надувний бассйен з гіркою intex 57163 ігровий центр 199* 170 см.
1 852 ₴
- В наявності
- Код: 57163
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний ігровий центр з гіркою .
Розміри : 2199 х 1670 см. Висота 107 см.
Висота бортів 13 см . Об'єм води 150 літрів .
Клапан для зливу води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 107 мм |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 199 мм |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 852 ₴

