-17%

Надувний двомісний велюровий матрац з акумуляторним насосом, 203х152х25 см, до 273 кг, Intex 64189
1 699 ₴
1 412 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64189
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний двоспальний матрац для відпочинку чи облаштування додаткового спального місця.
Розміри 203х152х25 см.
Матрац обладнаний з'ємним акумуляторним насосом.
Насос акумуляторний 3.7 В, 2200 мАг. Споживання енергії 32 Вт.
Заряджається насос від Type-c кабелю, вам буде необхідний будь-який блок живлення 5V / 1A та вище , або павербанк.
Дві змінні насадки до насосу для різних надувний виробів.
Є додатковий клапан для накачування матрацу стороннім насосом.
Внутрішня технологія Fiber-tech розподілення ваги та підтримка стабільності.
Максимальне навантаження 273 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Колір | Бірюзовий |
| Комплектація | З насосом |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | акумуляторний |
| Флокіроване покриття | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 412 ₴




