
Надувний дитячий круглий басейн 147х33 см, 330 літрів, Intex
536 ₴
- Готово до відправки
- Код: 58467
+380978677000
- +380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний круглий басейн із діаметром 147 см та висотою бортів 33 см.
Об'єм басейну 330 літрів.
Басейн має три надувних кільця.
Колір блакитний , на дні малюнок у вигляді мозаїчної плитки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 33 см |
| Довжина | 147 см |
| Діаметр | 147 см |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 330 л |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 147 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴





