-12%

Надувний басейн із пальмою 104х173 см, Intex ігровий басейн
1 199 ₴
1 057 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56433
+380978677000
- +380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний круглий басейн для дітей .
Особливістю асейну є надувна пальма посередині басейну.
Висота пальми 173 см. Діаметр басейну 103 см.
Об'єм асейну 166 літрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 173 см |
| Довжина | 103 см |
| Діаметр | 103 см |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 166 л |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Ненадувне |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 103 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057 ₴




