
Тонкий надувний кенпінговий матрац 183х76х11 см, Intex 64098
1 210 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64098
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац для кемпінгу. Матрац дуже тонкий та легкий, тож зручний для перенесення і не займає багато місця.
Розмір 183х76 см. Товщина 11 см. Вага 1,36 кг.
Матеріал виготовлення ТПУ. Цей матеріал більш стійкий до проколів ніж ПВХ. Поверхня з тканинним покриттям.
Сумка-чохол для перенесення в комплекті.
Навантаження до 136 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Комплектація | З подушкою |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 1830 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ТПУ |
| Нижня сторона виробу | ТПУ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1830 мм |
| Ширина спального місця | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 210 ₴



