
Дитячий надувний батут "Повітряна куля" 175х173 см Intex
3 279 ₴
- В наявності
- Код: 52269
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний батут подарує вашій дитині та її маленьким друзям незабутні враження. Нове улюблене місце для веселих ігор вашої малечі.
Яскраві кольори , та прозорі стінки ,щоб ви могли спостерігати за дітьми.
Розмір 175х173 см . Висота 137 см. Розміори вказані по наружних виступаючих кінцях.
Виготовлено із міцного вінілу.
Максимальне навантаження 85 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 8 кг |
| Вид | Надувний батут |
| Висота | 1370 мм |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 1750 мм |
| Максимальна вага | 85 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1730 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 279 ₴


