-23%

Чорний надувний двомісний велюровий матрац Intex 64143, 203х152х25 см
1 279 ₴
990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64143
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац, що має розмір 203х152 см, та товщину 25 см.
Флоковане покриття.
Піднятий підголовник.
Запатентована внутрішня система Fiber-Tech
Максимальне навантаження 273 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Чорний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З підголів'ям |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴

