-1%

Кемпінговий надувний одномісний широкий матрац 193х127 см Intex 67999
1 170 ₴
1 162 ₴
- Готово до відправки
- Код: 67999
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац для подорожей та кемпінгу.
Матеріал виготовлення - ПВХ, 0,3 мм.
Верхня частина з флокованим покриттям, приємним на дотик.
Розмір 193х127 см. Висота 24 см.
Вага 3,6 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 170 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1930 мм |
| Ширина | 1270 мм |
| Висота | 240 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1930 мм |
| Ширина спального місця | 1270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 162 ₴


