
Матрац одномісний велюровий надувний з вбудованим ножним насосом Bestway 67224, 191х99х22 см
1 076 ₴
- Немає в наявності
- Код: 67224
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матрац Bestway надувний 67224
Вбудований підголовник для більшої зручності.
Розмір: 191х99х22 см.
Матеріал: ПВХ,0,38 мм, велюрове покриття
Максимальне навантаження 175 кг
Вбудований насос ножний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | механічний ножний |
| Максимально допустиме навантаження | 175 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Товщина матеріалу | 0.33 мм |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 2.8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 0 шт. |
| Подушка-підголівник | Так |
| Ремонтний комплект | Так |
| Латка-самоклейка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Матрац надувний |
| Товар | Матрац |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076 ₴


