-21%

Односпальне надувне ліжко Intex 191х99х30 см. з вбудованим USB насосом
1 849 ₴
1 458 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64157
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувне велюрове ліжко зручне і м'яке . Для зберігання не потребує багато місця.
А вбудований електронаосс ніколи не загубиться/
Насос працює від USB. Від павербанку, перехідника на автороз'єм чи блочка для розетки 220 В. Є також додатковий роз'єм для накачування стороннім насосм , у випадку ,коли електроенергія недоступна.
Внутрішня система Fiber-Tech™ надає тривалу стфйкість форми та довговічність.Флокове покриття приємне на дотик.
Розмір 203 х 152 см. Висота ліжка 30 см.
Максимальне навантаження 272 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 3.8 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 0 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 458 ₴



