-15%

Односпальне надувне ліжко з електронасосом 191*99*46 см Intex бежеве
2 463 ₴
2 097 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64426
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Односпальне надувне ліжко
Розмір 191х99 см Висота 46 см.
Вбудований електронасос для накачування та здування без турбот. Працює від мережі 230В.
Технологія Top & Bottom Support™ два контура ,нижній та верхній для більшої стйкості.
Флоковане покриття .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Бежевий |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 2 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 6.3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 097 ₴


