-19%

Надувне двоспальне ліжко Intex з вбудованим електронасосом та підголовником 203х152х42 см.
2 397 ₴
1 938 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64124
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувне велюрове ліжко зручне і м'яке . Для зберігання не потребує багато місця.
А вбудований електронаосс ніколи не загубиться
Внутрішня система Fiber-Tech™ надає тривалу стфйкість форми та довговічність.Флокове покриття приємне на дотик.
Розмір 203 х 152 см. Висота ліжка 42 см. Висота підголовника 47 см.
Максимальне навантаження 273 кг.
Сумка для зберігання в комплекті.
Подробнее: https://www.pool.ua/naduvnaya-krovat-intex-64132/p168352/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Комплектація | З насосом |
| Комплектація насосом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Надувне ліжко |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Флокіроване покриття | Так |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття, ПВХ |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Латка-самоклейка | Так |
| Надувна подушка | 0 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 938 ₴


