
Надувний ігровий басейн " Динозаври" з надувними іграшками 201х201 см Intex
2 048 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56132
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний дитячий басейн 201х201 см.
В комплекті надувні фігурки для веселої гри.
Об'єм 300 літрів.
Висота бортів 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 201 см |
| Об`єм | 330 л |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Гладке |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 201 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 048 ₴



