-14%

Надувний одномісний матрац 191х76х25 см Intex 64756
556 ₴
480 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64756
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний матрац стане в нагоді, якщо потрібно обладнати додаткове спальне місце для гостей. Або ж на природі чи кемпінгу.
Підходить для плавання та відпочинку на воді.
Максимальне навантаження 136 кг. Вага 2 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 2 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴

