Надувний дитячий шестигранний басейн .
Товсті та високі борти .
Розмір: 191х178 см. (довжина, ширина) висота: 61см
Об'єм: 510 літрів при наповненні на 80%
Надувне дно та клапан для зливу води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 510 л |
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 178 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип дна | Надувне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріб | Надувний бессейн |
| Розмір басейну | від 150 до 200 див. |
| Товар | Басейн без накриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴



