
Каркасний прямокутний басейн з драбиною та фільтр-насосом Intex 400 х 200 х100 см, 6836 літрів
20 670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26780
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн прямокутної форми, що економить простір.
Розмір чаші : 400х200 см. Висота бортів 100 см.
Розмір по каркасу: 460х260 см.
Глибина басейну достатня для використання його дорослими.
Чаша басейну із тришарового армованого ПВХ.
Зовшіній шар із візерунком білого кольору. Всередині басейн блакитний.
В комплекті фільтр-насос 2006 літрів год з картриджем та шлангами, а також драбина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 68 кг |
| Висота | 100 см |
| Глибина | 100 см |
| Довжина | 400 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 6836 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 200 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 670 ₴


