-6%

Каркасний басейн Intex з драбиною, фільтрацією,тентом, підстилкою 457 х 122 см, 16805 літрів
20 149 ₴
18 948 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28242
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий каркасний басейн для всієї родини. Достатня глибина для дорослих.
Багато місця, надійна конструкція, це все про каркасні басейни Інтекс.
Продукція Інтекс перевірена часом, та встигла полюбитися споживачам.
Каркас металевий, чаша синього кольору зовні, всередині оздоблена під мозаїку.
Басейн оснащений всім необхідним. В комплекті драбина , тент для накриття, підстилка під басейн та ,звичайно, фільтраційна установка . Фільтрація картриджна зі змінними картриджами. Пропускана спроможність 3785 літрів/год.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 71 кг |
| Висота | 122 см |
| Діаметр | 457 см |
| Довжина | 457 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 16805 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 457 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 948 ₴




