
Каркасний прямокутний басейн з фільтром і драбиною 300х175х80 см Intex 26784
15 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26784
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямокутна форма басейну заощаджує місце під час встановлення. Водночас прямокутний басейн має більш класичний вигляд.
Розміри чаші 300х175 см. Висота 80 см.
Габаритні розміри зі стійками: 360х235 см. Глибина 72 см.
Об'єм 3539 літрів.
До комплектації цієї моделі ходять картриджний фільтр-насос і сходи.
Каркас басейну виготовлений із металевих оцинкованих труб.
Чаша з тришарового армованого сіткою ПВХ сірого кольору зовні та з імітацією мозаїки всередині.
Вага 49 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 80 см |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Довжина | 300 см |
| Матеріал сходів | Метал |
| Об`єм | 3539 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 175 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 209 ₴

