Досить великий прямокутний бассйен для всієї родини.
Каркас з металевих оцинкованых труб . Чаша з тришарового армованого ПВХ. Зовнішня світло-сірого . Внутрішня - з імітацією мозаїки.
Розмір чаші 404х201 см . Висота 100 см. Глибина 92 см.
Фактичний розмір з виступаючими часями : 464 х 261 см.
Объём 6478 литров.
Вага 60 кг
Комплектація :
Басейн
Драбина
Пісочний фільтр-насос 3028 л\год. (для роботи потрібен кварцевий пісок, в комплект не входить).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 6478 л |
| Довжина | 404 см |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 60 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Піщаний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 826 ₴



