Електричний конвектор із чотирма режимами роботи.
Два режими з потужністю нагрівання 1250 або 2000 Вт і два режими нагрівання 1250 або 2000 Вт, але з вентилятором, що істотно пришвидшує обігрівання приміщення.
Механічний термостат із плавним регулюванням.
Розмір 440х640х145 мм.
Вага 4 кг.
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirpol |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Таймер | Ні |
| Тепловентилятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 440 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 640 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴





