
Односпальне надувне ліжко Intex 191х99х46 см. з вбудованим електронасосом
3 724 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64902
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувне велюрове ліжко зручне і м'яке . Для зберігання не потребує багато місця.
А вбудований електронаосс ніколи не загубиться
Внутрішня система Fiber-Tech™ надає тривалу стфйкість форми та довговічність.Флокове покриття приємне на дотик.
Розмір 191 х 99 см. Висота ліжка 46 см
Максимальне навантаження 136 кг.
Сумка для зберігання в комплекті.
Подробнее: https://www.pool.ua/naduvnaya-krovat-intex-64132/p168352/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Чорний |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 460 мм |
| Вага | 6 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 0 шт. |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
| Керівництво по експлуатації | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 724 ₴


