-29%

Мотузкова підвісна гойдалка Mirpol чорна
1 599 ₴
1 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: мч
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотузкова підвісна гойдалка для однієї людини . Такі гойдалки можна підвісити не тільки в саду або в альтанці, але також і всередині приміщення ,наприклад в дитячій.
Максимальне навантаження 120 кг
Каркас із сталі. Обплетення з бавовни.
Ширина: 80 см . Ширина сидіння 62 см.
Через габарити , відправка лише на вантажні відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirpol |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гойдалки | одномісна не розкладна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | метал покритий порошковою фарбою |
| Обивний матеріал | Бавовна |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 0 шт. |
| Декоративна подушка | 0 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴



