-12%

Каркасний дитячий басейн 244 х51 см об'єм 1828 літрів Intex 28205
2 914 ₴
2 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28205
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий каркасний басейн діаметром 244 см. Висота бортів 51 см.
Об'єм басейну 1828 літрів.
Каркас виготовлено із металевих труб. Чаша басейну - тришаровий армований ПВХ синього кольору.
До басейну є можливість під'єднати додаткове обладнання , є виходи 32 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 1828 л |
| Діаметр | 244 см |
| Довжина | 244 см |
| Ширина | 244 см |
| Висота | 51 см |
| Стан | Новий |
| Глибина | 43 см |
| Виробник | Intex |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 570 ₴


