-4%

Басейн каркасний круглий 305х76 см Intex 26700
4 349 ₴
4 188 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26700
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круглий каркасний басейн на 4,5 тони. В комплекті фільтруючий насос 1250 л\час.
Діаметр 305 см. Висота 76 см.
Глибина 64 см ( вода набирається нижче країв ). Об'єм при 90% наповнення 4485 літрів.
Каркас з оцинкованих металевих труб , з'єднувачі з композитних матеріалів.
Матеріал чаші : тришаровий ПВХ з армуючою сіткою. Зовнішній шар світло-сірий. Внутрішній- з імітацією мозаїчної плитки.
Вага : 20 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Об`єм | 4485 л |
| Діаметр | 305 см |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 188 ₴


