-1%

Басейн каркасний круглий 366х76 см Intex 26710
5 390 ₴
5 326 ₴
- Готово до відправки
- Код: 26710
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круглий каркасний басейн на 6,5 тон.
Діаметр 366 см. Висота 76 см.
Глибина 68 см ( вода набирається нижче країв ). Обсяг при 90% наповненні 6503 літрів.
Каркас з оцинкованих металевих труб , з'єднувачі з композитних матеріалів.
Матеріал чаші : тришаровий ПВХ з армуючою сіткою. Зовнішній шар світло-сірий. Внутрішній з імітацією мозаїчної плитки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 6503 л |
| Діаметр | 366 см |
| Довжина | 366 см |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 76 см |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Глибина | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 326 ₴

