Надувний ігровий комплекс для дітей .
Розміри 295 х 199 см. Висота 130 см.
Висота бортів 15 см.
Можливість підключити садовий шланг.
Ігрова гірка. 4 надувні мячики і надувне кільце.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Вініл |
| Довжина | 2950 мм |
| Ширина | 1990 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 261 ₴




