Триколісна газонокосарка є дуже маневреною, та дозволяє зістригати газон поблизу дерев кутках ті інших важкодоступних місцях.
Потужність 1400 Вт.
Ширина покосу 36 см. Висота зрізу 25-65 мм.
Травозбірник 35 літрів.
Газонокосарка розрахована на комфортне використання до 6 соток газону
Вага 14 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sterwins |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 600 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 360 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 35 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 452 ₴







