Електрична газонокосарка із шириною покосу 33 см.
Потужніть 1200 Вт.
Регулювання висоти покосу 25-65 мм.
Травозбірник 30 літрів. Індикатор наповнення травозбірника.
Вага 11 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sterwins |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 250 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 33 мм |
| Висота скошування | 25 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴







