Вентилятор в формі вежі . Потужність 45 Вт.
Функція обертання.
Регулювання швидкості. Таймер. Пульт дистанційного керування..
Висота 91 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Equation |
| Країна виробник | Китай |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вентилятора | Колонний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 770 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Датчик температури | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція нахилу | Ні |
| Функція повороту | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 198 ₴



