Портативний газовий обігрівач - чудове рішення для приміщень без централізованого опалення.
Завдяки регулюванню потужності 1400 Вт, 2800 Вт, 4200 Вт , ви можете обігріти приміщення від 20 до 60 м².
Обігрівач Mirpol MIR-G180B обладнано керамічним пальником , що має високий коефіцієнт корисної дії.
Для зручності в користуванні ,обігрівач має п'єзопідпал.
В комплекті шланг для підключення, редуктор та два хомути.
Розміри 73*43*39 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirpol |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип використовуваного палива | пропан/бутан |
| Рекомендована площа приміщення | 60 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| П'єзорозпалювання | Так |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Коліщата | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 299 ₴




