Садовий подрібнювач для сухих та зеленях гілок. Фрезерний механізм.
Товщина гілок до 45 мм. Потужність 2800 Вт.
Прозорий контейнер для збирання на 50 літрів.
Функція реверсу.
Коліщатка для пересування.
Вага 23 кг. Розмір 55*58*90 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ріжучий механізм | Фрезерний |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний діаметр гілок | 45 мм |
| Виробник | Sterwins |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 23 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 659 ₴





