Садовий подрібнювач подрібнює гілки діаметром до 38 мм.
Підходить для сухих та зелених гілок.
Потужність 2000 Вт.
Механізм різання ножовий.
Керування - кнопка " вкл-викл".
М'який контейнер на 45 літрів.
Характеристики
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Стан | Новий |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальний діаметр гілок | 38 мм |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 760 ₴



