Тримісна садова гойдалка з дуже цікавим виконанням даху.
Накриття зроблено таким чином,що може закривати відпочивальників зверху, ззаду або спереду.
Каркас з прямокутної труби 60x30 мм. Основа під сидінням з металевих ребер.
Спинка не розкладається в лежаче положення.
Максимальне навантаження на 395 кілограмів!
На сидінні матрац з наповненням з поролона і чохлами з поліестера. І три подушки.
Розмір гойдалки у зібраному вигляді: Ширина 213 см, довжина 155 см, висота 189 см.
Ширина сидіння 128 см. Глибина 55 см.
Колір сірий.
Пакування: 2 коробки 231 30x10 см 29 кг
164x61x26 см. 30 кг
Характеристики
| Габаритні розміри гойдалки | |
|---|---|
| Вага | 58 кг |
| Висота | 1890 мм |
| Ширина | 2130 мм |
| Глибина | 1550 мм |
| Основні | |
| Виробник | Naterial |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Максимально допустиме навантаження | 395 кг |
| Основа сидіння | метал покритий порошковою фарбою |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Діаметр несучої труби | 60 мм |
| Опора | 4 ніжки |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Декоративна подушка | 3 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999 ₴










