Підвісна гойдалка діаметром 90 см. Витримує навантаження до 150 кг.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина сидіння | 90 см |
| Глибина сидіння | 90 см |
| Основні | |
| Виробник | Mirpol |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик, Текстиль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴


