Підлоговий поворотний вентилятор білого кольору
Потужність 45 Вт. Діаметр 40 см.Максимальний потік повітря 64 м3/хв
Три швидкості. Упарвління кнопками.
Регулювання висоти 100-125 см.
Обертання 85°
Матеріал - пластик.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Виробник | Equation |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Регулювання швидкості | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Тип вентилятора | Колонний |
| Діаметр лопатей | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴



