Качелі для відпочинку в саду або на задньому дворі.
Каркас гойдалки збірно-розбірноий металевий, кріплення на болтах. Колір - сірий
Піддашок також має металевий каркас, а сам тент виготовлений з поліестерової тканини з антидожовою .
Основа сидіння поліпропилен. На сідінні м’який матрац завтовшки 5 сантиметрів з чохлом із поліпропіленої тканини.
Ширина конструкції 160 см, висота з піддашком 170 см.
Ширина самого сидіння 125 см.
Спинка гойдалки Не розкладається в лежаче положення.
Вага 19 кілограмів.
Пересилка тільки до вантажних відділів (більше 30 кілограмів)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirpol |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гойдалки | 3-х місний не розкладний |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | метал покритий порошковою фарбою |
| Основа сидіння | поліпропіленова тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 38 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | водонепроникна тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 220 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 0 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 1600 мм |
| Глибина | 1100 мм |
| Висота | 1700 мм |
| Вага | 19 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1250 мм |
| Глибина сидіння | 420 мм |
| Ширина спинки | 1250 мм |
| Висота спинки | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 459 ₴





