-24%

Підвісна мотузкова гойдалка "Айдахо" темно-сіра
1 399 ₴
1 058 ₴
- Готово до відправки
- Код: Айдахо т
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна мотузкова гойдалка для однієї людини. Такі гойдалки можна підвісити не тільки в саду або альтанці, але також і всередині приміщення, як-от у дитячій.
Максимальне навантаження 100 кг.
Каркас зі сталі. Обплетення з полікотон.
Загальна висота 100 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naterial |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гойдалки | одномісна не розкладна |
| Комплектація навісом | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 82 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 5 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 62 мм |
| Глибина сидіння | 62 мм |
| Ширина спинки | 82 мм |
| Висота спинки | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 058 ₴


