-9%

Басейн 305х61 см, з надувним кільцем Intex 28116
2 698 ₴
2 445 ₴
- Готово до відправки
- Код: Intex 28116
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Басейн діаметром 305 см. Висота 61 см.
Діаметр кільця 285 см. Діаметр всередині кільця 265 см. Глибина 51 см.
Чаша басейну виготовлена з тришарового армованого ПВХ.
Зовні басейн синього кольору.Всередині — імітація мозаїки.
Об'єм 3077 літрів.
Можливість під'єднання фільтр-насоса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 3077 л |
| Діаметр | 305 см |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 305 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 445 ₴
