Дитячий басейн із тришарового червоного ПВХ з надувним кільцем.
Басейн має яскравий червоний колір і зроблений у формі краба, що безумовно сподобається малюкам.
Розміри: 183 см х 51 см. Глибина 41 см. Об'єм 880 літрів.
Зливний клапан для зручності зливання води. Можливість під'єднання фільтр-насоса.
Паковання картонна коробка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 51 см |
| Діаметр | 183 см |
| Довжина | 183 см |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 183 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 454 ₴

