
Каркасний прямокутний бассйен 404х201х100 см зі сходами і картриджним фільтр-насосом
19 393 ₴
- Немає в наявності
- Код: 56441
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Досить великий прямокутний бассйен для всієї родини.
Каркас з металевих оцинкованых труб . Чаша з тришарового армованого ПВХ. Зовнішня світло-сірого . Внутрішня - з імітацією мозаїки.
Розмір чаші 404х201 см . Висота 100 см. Глибина 92 см.
Фактичний розмір з виступаючими часями : 464 х 261 см.
Объём 6478 литров.
Вес 60 кг
Комплектація :
Басейн
Драбина
Картриджний фільтр-насос 2006 л\год + картридж
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
| Форма | Прямокутна |
| Об'єм | 6478 л |
| Довжина | 404 мм |
| Ширина | 201 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 60 кг |
| Стан | Нове |
| Матеріал драбини | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 393 ₴



