-9%

Матрац надувний односпальый 152х203х25 см світло-сірий Інтекс 64103
997 ₴
908 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64103
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний світло-сірий матрац шириною 152 см .
Довжина матраца 203 см . висота 25 см.
Матеріал ПВХ. Флокове покриття з одного боку.
Навантаження до 273 кг.
Упаковка 11.5 х 37 х 30.5 см. Вага 4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 4 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908 ₴
