-3%

Матрац надувний односпальый 99х191х25 см світло-сірий Інтекс 64101
697 ₴
673 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64101
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувний світло-сірий матрац шириною 99 см .
Довжина матраца 191 см . висота 25 см.
Матеріал ПВХ. Флокові покриття з одного боку.
Навантаження до 136 кг
Упаковка 10.5 х 30.5 х 28.5 см. Вага 3 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість повітряних камер | 1 |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 135 кг |
| Кількість повітряних клапанів | 1 |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Світло-сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 3 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 673 ₴
