Каркасний басейн для дітей, борти басаєну різнобарвні з намальованими жвотонними.
Діаметр басейну 274 см. Висота 66 см. Глибина 58 см.
Какрса виготовлені з оцинкованих труб.
Чаша басейну з тришаровим ПВХ. Внутрішня сторона басейну білого кольору.
Об'єм 3221 літр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 66 см |
| Діаметр | 274 см |
| Довжина | 274 см |
| Об`єм | 3221 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 274 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 069 ₴


