
Дитячий басейн із надувним кільцем фільтр-насос у комплекті 244х61 см "Інтекс 28108"
2 973 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28108
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наливний дитячий басейн із надувним кільцем у верхній частині. Завдяки надувному кільцю басейн тримає форму.
До комплекту входить фільтр-насос 1250 л/год.
Діаметр 244 см. Висота 61 см. Глибина 46 см.
Об'єм 1942 літра
Чаша з тришарового ПВХ. Колір синій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 61 см |
| Діаметр | 244 см |
| Довжина | 244 см |
| Об`єм | 1942 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 244 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 973 ₴
