-13%

Круглий каркасний басейн 305х76 см Bestway 56406
5 086 ₴
4 419 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56406
+380978677000
- +380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каркасний басейн сірого кольору .
Діаметр 305 см . Висота 76 див. Глибина 68 див.
ОРбїем 4678 літрів
Каркас з оцинкованих металевих труб. Чаша з тришарового ПВХ.
Можливість підключення фільтр насоса.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 76 см |
| Діаметр | 305 см |
| Довжина | 305 см |
| Об`єм | 4678 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 305 см |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 419 ₴
