Круглий каркасний басейн сірого кольору .
Діаметр 366 см. Висота 100 см Глибина 92 див.
Карккс з оцинкованых металевих труб . Чаша з тришарового ПВХ. Зовні світло-сірий. Всередині - імітація мозаїки.
Обсяг 9150 літрів.
Комплектація :
Басейн
Картріджний фільтр-насос 2006 л\год.+ картридж
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 366 см |
| Довжина | 366 см |
| Об`єм | 9150 л |
| Стан | Новий |
| Фільтр | Картриджний |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 366 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 994 ₴


