Ігровий надувний басейн з гіркою .
Розміри: 230 *203 см . Повна висота 129 див. Висота бортів 15 див.
У підстави гірки передбачено поле з надуным дном.
Можливість підключити садовий шланг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Синій |
| Довжина | 234 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 129 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 40 мм |
| Ширина упакування | 41 мм |
| Висота упаковки | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴



