-14%

Надувний ігровий центр з водою і гіркою 244*191 см, Іntex 57158
3 057 ₴
2 643 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57158
+380 (97) 867-70-00
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний ігровий центр інтекс.
Виконаний з тематики "Фрукти" . Є маленька надувна гірочка . кульки для гри.
Розміри : 244 * 131 см . Висота гірки 91 див. Висота бортів 15 див.
До центру може підключаться садовий шланг, для ще більш веселої гри.
Клапан для зливу води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Висота | 91 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 191 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 643 ₴

